ASTRAOIL TEAK BS 2 produktů

Astraoil Teak BS olej na dřevěné fasády vyniká vysokou mírou nasákavosti do trvanlivých dřevin, které představují soudobý trend v oblasti konstrukce dřevěných fasád. Z přírodních zdrojů severních evropských oblastí se jedná o dřevo modřínu opadavého, u kterého převládá uplatnění dřeva „z jádra“, neboť ta část hmoty dřeva nazývaná modřínovou bělí se trvanlivostí příliš neliší od dřev  jako je např. smrk nebo jedle.
Také při  úpravách termicky upravené borovice,nebo jasanu (tzv. Thermowood) přináší Astraoil Teak BS skvělé výsledky..
Trojlístek nejfrekventovanějších, typicky fasádních dřevin, doplňuje červený cedr. Je-li dřevěná fasáda z červeného cedru napuštěna tímto olejem, nebývá tónován do klasických přírodních odstínů ale nejčastěji obsahuje pouze základní UV pigmentaci, která mění jeho vzhled jen nepatrně a spíše se přizpůsobuje jeho původní barevnosti a nechá vyniknout jeho přírodní krásu..
Obecně je přípravek je vhodný jak k venkovním nátěrům nového dřeva, tak i k nátěrům údržbovým, tzv. revitalizačním. Dle ČSN 927/1 je jeho využití vhodné pro ochranné nátěry rozměrově nestabilních a polostabilních výrobků ze dřeva. Do této skupiny výrobků patří dřevěné fasády většiny konstrukčních řešení (tj. např. péro&drážka, peření, rhombus aj.).

Zobrazuji 1 - 2 z 2 položek